Davines olej OI 135 ml

292
Neohodnoceno

  • Skladem
704 Kč
Kategorie: Vlasová kosmetika
 

davines OI / Olej

Davines OI olej je obohacen o výtažky z oreláníku barvířského. Vlasům dodává extra výjimečnou jemnost a lesk bez zatížení vlasů. Olej Davines OI zabraňuje zacuchání vlasů a působí proti jejich krepatění ve vlhkém prostředí. Davines olej působí proti volným radikálům a má intenzivní antioxidační účinky. Chrání vlasovou strukturu bez zatížení a zkracuje dobu vysoušení.
Aktivní složky Olej z amazonské rostliny oreláníku barvířského – velmi bohatá na beta karoteny (100x vyšší množství než v mrkvi), má restrukturalizační účinky na vlasy a podporuje jejich růst. Stimuluje produkci melaninu a zároveň snižuje buněčné poškození od UV paprsků. Působí proti stárnutí, zvyšuje elasticitu pokožky a je bohatý na stopové prvky. Použitý olej z oreláníku barvířského pochází z Amazonie a je označen jako Fair Trade.

Benefity Davines OI oleje:

  • extrémní jemnost a lesk
  • vlasy nezatěžuje
  • s intenzivními antioxidačními účinky
  • působí proti volým radikálům

Způsob použití davines oleje:

Styling: 2 – 3x stiskněte pumpičku a aplikujte rovnoměrně produkt Davines na vlhké vlasy do délek a konečků, poté vysušte.
Konečná úprava: 2 – 3x stiskněte pumpičku a aplikujte produkt Davines do délek a konečků na suché vlasy. Množství se může měnit v závislosti na typu vlasů. U jemných vlasů se doporučuje 1 střik, u středních a tvrdých začněte se 2 nebo 3ma střiky a v případě potřeby produkt přidejte.

Velikosti produktu davines:

50 ml, 135 ml

Aktivní přírodní složky davines oleje: