Davines vánoční balíček Galactic Curl kit - 1 ks

4548
Neohodnoceno

  • Skladem
990 Kč
Kategorie: Kosmetické sady
 

DAVINES vánoční balíček produktů LOVE curl

Vzhled balíčků pro rok 2018 je inspirován moderním designem, který je propojen s mimozemšťany a roboty. Proč zrovna kombinace mimozemšťanů a robotů? Většina z nás věří, že nějaká forma mimozemského života existuje a na druhé straně roboti znázorňují myšlenku inovace a projektů, které nás v budoucnu čekají. Jedná se o svět, který je díky módě a trendům více viditelný.

DAVINES LOVE curl ŠAMPON

Šampon Davines Love Curl je ideální pro vlnité a kudrnaté vlasy ke zvýšení jejich pružnosti. Složení šamponu Davines je charakteristické jemnou a krémovou pěnou, která jemně myje vlnité a kudrnaté vlasy, dodává jim lesk a objem.

Charakteristická vůně pro řadu Davines LOVE jsou citrusy.

davines essential LOVE curl kondicionér

Kondicionér Davines Essential Love Curl je ideální pro vlnité a kudrnaté vlasy, ke zvýšení jejich pružnosti a objemu. Složení kondicionéru Davines bylo navrženo tak, aby vyživilo vlnité a kudrnaté vlasy, zanechalo je jemné a dodalo jim pružnost a objem. Kondicionér Davines vlasy nezatěžuje.

Davines love curl revitalizér

Revitalizér Davines je ideální pro vlnité nebo kudrnaté vlasy. Revitalizující léčba, která zvyšuje vitalitu vln mezi šamponováním. Redukuje krepatění.

 
Balíček obsahuje:

LOVE CURL Šampon 250ml
LOVE CURL Kondicionér 250ml
LOVE CURL Revitalizér 250ml
Dárková krabice z FSC papíru